כיום במדינת ישראל ישנם מספר ספקי קנאביס המורשים ע"י היחידה לקנאביס רפואי לספק את הקנאביס למטופלים בעלי רישיון אך בעקבות הרפורמה של היחידה לקנאביס רפואי ניתן לרכוש את הקנאביס  רק דרך חברות הפארם השונות (ראה ערך בתי מרקחת  )
להלן רשימת ספקי הקנאביס הרפואי בישראל.

בטר

בטר היא חברה ישראלית פרטית מהחברות החלוצות בתחום הקנאביס הרפואי העוסקת בפיתוח זנים המכילים ריכוזים מדוייקים של החומרים הפעילים CBD ו-THC.
https://www.better-global.com/

איי.אמ.סי

חברת איי.אם.סי חקלאות בע”מ (IMC) עוסקת משנת 2008 בתחום הגידול החקלאי של קנאביס למטרות רפואיות באמצעות גידול, פיתוח, טיפוח ועיבוד מגוון של זנים.
https://imcannabis.com/

טבע אדיר

טבע אדיר היא אחת משמונה מגדלות הקנאביס הרפואי הוותיקות בישראל ועוסקת בייצור קנאביס רפואי מאז משנת 2008. לטבע אדיר שני מתקני גידול בישראל המניבים בין 10-20 טון תפרחות בשנה.
https://www.teva-adir.co.il/

שיח מדיקל גרופ

שיח מדיקל גרופ, היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הישראלית. החברה הייתה אחת מהחברות החלוצות בתחום הקנאביס הרפואי, היא הוקמה כחברה פרטית בשנת 2008 בשם שיח ובשנת 2019 החלה להיסחר בבורסה בשם שיח מדיקל גרופ.
http://www.seach.co.il/

פארמוקן

פארמוקן היא חברה ציבורית הנחשבת לאחת מחלוצות חוות הקנאביס הרפואי בישראל. החברה הוקמה ב-2008 והיא בעלת חווה לגידול קנאביס הממוקמת בישוב ציפורי שליד נצרת.
https://pharmocann.co.il/

קנדוק

קנדוק היא חברה ישראלית העוסקת משנת 2008 בגידול ואספקת קנאביס רפואי. החברה מתמקדת בריבוי ובגידול זנים של קנאביס רפואי והיא מספקת אותם למטופלי הקנאביס באופן חודשי דרך בתי המרקחת המורשים ובאופן ישיר.
https://www.canndoc.com/

תיקון עולם

חברת תיקון עולם ידועה כאחת החברות הוותיקות בתחום הקנאביס הרפואי בישראל והיא עוסקת במחקר ופיתוח מוצרים, השבחה גנטית ופיתוח טכניקות גידול. החברה מספקת שינוע מוצרים עד לבית המטופל.
https://tikun-olam.org.il/

שאיפה לחיים BOL Pharma

BOL Pharma היא חברה ישראלית הפועלת בשוק הישראלי והבינלאומי בתחום גידול קנאביס רפואי. החברה נוסדה בשנת 2009 ונחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום הקנאביס הרפואי בישראל.
https://www.bolpharma.co.il/

בזלת פארמה

חברת בזלת פארמה היא חברה בקבוצת בזלת גרופ העוסקת בתחומים שונים של קנאביס רפואי כגון: עיבוד פרחי הקנאביס, ייצור מוצרי קנאביס והפצתם. בקבוצת בזלת גרופ קיימות שתי חברות נוספות: בזלת נחושתן העוסקת בייצור מוצרי קנאביס ובזלת טכנולוגיות שעיסוקה מחקר ופיתוח מוצרי קנאביס.
https://www.bazelet-pharma.co.il/

חברת בר לב

חברת בר לב מספקת זני קנאביס רפואי שונים אשר נוצרו במנהל המחקר החקלאי במכון וולקני לחברות קנאביס ישראליות שונות. בין היתר גם לחברת “קנאשור” (CannAssure) שהיא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הישראלית.

יוניבו

יוניבו היא חברת ציבורית העוסקת בפיתוח, יצור ואספקת מוצרי קנאביס רפואי. מפעל הייצור שלה נמצא בחוות גידול על שטח של כ75 דונם באמצעות שיתוף פעולה עם חוות עמית שבדרום הארץ.
https://univopharma.com/

טוגדר פארמה

חברת טוגדר פארמה היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הישראלית. חברת טוגדר שמה דגש על מחויבת לתקנים מחמירים בכלל המערכות. והיא עושה שימוש בטכנולוגיות ההשקיה, בקרת האקלים והאוורור מתקדמות בכל מתקני הייצור שלה.
לטוגדר פארמה יש חברת בת בשם קנאבליס (Cannabliss) שאחראית לייצר מוצרי קנאביס רפואי כמו שמנים, קרמים, ומוצרי קנאביס אכילים.
https://www.together-pharma.com/

קרונוס ישראל / פיס נטורלס

מותג הקנאביס הקנדי פיס נטורלס (Peace Naturals) משווק בארץ על ידי חברת קרונוס ישראל שהיא שלוחה של תאגיד הקנאביס הקנדי קרונוס גרופ. בעבר מוצרי המותג פיס נטורלס יובאו מקנדה אך, כיום הם מייוצרים מגידול מקומי בישראל.
https://peacenaturals.co.il/

קנאשור

קנאשור (CannAssure) היא חברת קנאביס ישראלית ציבורית בעלת מערך הכולל את כל שרשרת האספקה של הקנאביס (ריבוי, גידול קנאביס, מיצוי, אריזה והפצה). מוצרי החברה נמכרים בבתי מרקחת מורשי קנאביס בישראל מתחילת 2020.
https://cannassure.life/he/

קנערבה

חברת הקנאביס הרפואי קנערבה (CANNARAVA) היא חברה ישראלית העוסקת בגידול אינדור של קנאביס רפואי. החברה עומדת בתקני גידול מחמירים IMC-GAP הן בהשבחה, ריבוי, גידול וקטיף תוך התאמה עם תהליכי GSP.

גרינמד

חברת גרינמד (Greenmed LTD) היא חברה ישראלית שבבעלותה חווה לגידול קנאביס הממוקמת דרומית לחיפה במושב מגדים.

דוד וגוליית

חברת הקנאביס דוד וגוליית היא חברה ישראלית העוסקת בייצור והפצה של מוצרי קנאביס ברמה רפואית (Medical Grade) לשוק הישראלי ולמדינות נוספות בעולם. לחברה חוות גידול קנאביב בבאר טוביה.

סיוע בקבלת רישיון לקנאביס רפואי

צוות המומחים שלנו מסייע בקבלת רישיון לקנאביס רפואי מטעם משרד הבריאות.
מלא פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם.

על מנת לבחון את זכאותכם לרישיון לקנאביס רפואי, אנא השיבו על השאלות הבאות: (זה יקח פחות מדקה)